Detoxikace jater

Játra jsou velmi důležitým orgánem v našem těle. Toxiny v játrech a překyselení jater mají neblahý vliv na Váš celkový zdravotní stav.

Játra jsou orgán odpovědný za přeměnu a následné vyloučení léčiv, alkoholu, nikotinu z cigaret, některých vitaminů, atd. Správně fungující játra také udržují hladinu krevního cukru (glukózy). Játra jsou také orgán odpovědný za správnou práci organizmu se solemi.

 

Z těchto faktů vyplývá, že játra jsou orgánem velmi vytíženým a jejich překyselení a zanesení toxiny je jevem velmi častým. Odkyselení jater a jejich detoxikace se projeví na celkovém zdravotním stavu člověka.

 

Správným postupem pro odkyselení jater a jejich detoxikaci je vynechání alkoholu a cigaret. Pokud kouříte, nebo často pijete, Vaše játra mají hodně práce s odbouráváním těchto škodlivin a nestíhají se regenerovat. Vylučování odpadních látek, odkyselení jater a jejich detoxikaci velmi pomáhá pití šťáv ze zeleniny. Nejlepších výsledků je dosaženo pitím šťávy z mrkve a červené řepy. Pomůže Vám také čaj z Ostropestřce Mariánského, jehož účinná látka silmarilin se používá i u alkoholiků s velmi poškozenými játry.

Pokud se chcete dozvědět více informací o odkyselení jater a jejich detoxikaci….