Detoxikace ledvin

Trápí Vás otoky těla, časté močení, časté záněty horních cest dýchacích, bolesti zubů nebo kožní problémy? Trpíte stresem nebo úzkostí?

Na vině mohou být zanesené, překyselené ledviny. Ledviny se v našem těle starají o filtraci krve, čímž odstraňuje z krve škodlivé látky, které jsou pak odvedeny z těla. Ledviny jsou orgánem velmi zatíženým, mnoho škodlivin se tady usazuje vzhledem k jejich funkci. Nesprávné fungování ledvin se navenek nemusí nijak projevit. Opak je ale pravdou. O zanesených ledvinách vás nejčastěji informují příznaky jako špatně fungující a bolestivé kloubní ústrojí. Ledviny se starají o správné fungování kloubů. Zanesení ledvin a jejich překyselení má za následek zanesení kloubů. Detoxikace kloubů tedy spočívá nejprve ve správné detoxikaci ledvin.

Pokud vám padají vlasy, nebo trpíte osteoporózou, na vině mohou být právě ledviny. Nejvhodnější období k pomalé detoxikaci ledvin je jaro. Vaše ledviny dostaly zimou zabrat, a mohou být poškozeny. Co je dobré pro překyselené a oslabené ledviny? Může vám pomoci sauna, zelené čaje a čaje přímo určené pro ledviny. Do koupele přidejte mořskou sůl, ta je také prospěšná. Na Internetu se nachází velmi mnoho zaručených receptů a preparátů, které jsou většinou prezentovány jako nejlepší a neškodné. Tyto preparáty Vám mohou pomoci, nečekejte ale od nich žádné zázraky. Pokud chcete své ledviny opravdu netoxikovat a vrátit tak svému tělu přirozenou vitalitu a pevné zdraví, následujte tento odkaz…