Detoxikace těla

Pokud se poslední dobou cítíte unavení, nesví, podráždění a bez energie, může vaším problémem být právě překyselení těla a jeho zanesení toxiny. Věřte, že váš stav se může odkyselením organismu zlepšit velmi rychle. Většina problémů, jako jsou také bolesti hlavy, migrény, snížená výkonnost, deprese, špatné nálady a pocit chladu v těle, je způsobena překyselením organizmu. Detoxikace a odkyselení těla jsou během na dlouhou trať.

Pokud ale vydržíte až do konce, vaše tělo se vám odmění vynikající kondicí a zdravotním stavem.

Možná si myslíte, že vaše nemoci jako cukrovka, astma, bronchitida, nefunkční imunitní systém nebo cukrovka mají své kořeny někde jinde. Opak ale může být pravdou. Špatná acidobazická rovnováha (tj. např. překyselení těla) může mít na svědomí i tyto, zdánlivě s překyselením nesouvisející nemoci. Začněte s detoxikací celého vašeho těla a jeho odkyselením právě teď. Mezi orgány, které jsou nejvíce zaneseny toxiny a kyselinami patří játra, ledviny a tlusté střevo. Všechny tyto orgány mají co do činění s vašimi problémy. Říká se, že přes 70% lidského imunitního systému se nachází ve střevě. Jeho zanesení a překyselení mohou signalizovat bolesti hlavy, kožní onemocnění jako lupénka a ekzémy, ale také nadváha, průjmy, atd..

Začněte jíst zdravě. Vyhýbejte se cigaretám, alkoholu, slazeným syceným limonádám a kávě. Potraviny, které vám naopak pomohou s odkyselením těla a jeho detoxikací jsou všechny druhy zeleniny, čerstvé ovoce, obiloviny, luštěniny, ořechy, atd.Odkyselení a regenerace orgánů, které se v lidském těle starají o detoxikaci není složité, je pouze časové náročné. Pokud se o detoxikaci a odkyselení těla chcete dozvědět více důležitých informací, klikněte…