Nemoci ledvin

Ledviny jsou orgánem, který slouží k filtraci krve. Odstraňují z krve škodlivé produkty, které vznikají při metabolismu. Odpadní látky jsou pak jako moč odváděny z těla.

Nemoci ledvin je nemoc, která se projevuje sníženou funkcí ledvin, ale také přítomností bílkovin nebo krve v moči.

Ledviny jsou velmi důležitým orgánem, nelze bez nich žít. Dnes lze se slabými ledvinami chodit na dialýzu, nebo ledviny transplantovat.

Většina onemocnění ledvin je spjata s překyselením organismu.

Při okyselování organismu dochází k zanášení organismu škodlivými kyselinami a to jak z potravy, tak z okolí. Při kouření a konzumaci alkoholu také dochází k okyselování organismu. I stres může významnou měrou přispět k překyselení.

Ledviny pak jako filtrační orgán mají za úkol tyto kyseliny z těla odstranit. Pokud ledviny namáháte vysokým množstvím kyselin, na jejich stavu se to dříve či později projeví.

V dnešní době obsahují potraviny velké množství umělých látek, chcete-li „potravinové chemie“. Životní prostředí je znečištěné a člověk tak do sebe dostává velké množství kyselin.

Tato doba klade velmi vysoké nároky na ledviny jako na „filtr škodlivin“.

Pokud máte s ledvinami problémy, je vysoce pravděpodobné že vám tímto váš organismus sděluje, že má problémy s překyselením. Začněte s odkyselováním svého organismu ještě dnes a brzy uvidíte výsledky.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte a klikněte zde…