Očista střev

Tlusté střevo je velmi důležitým orgánem a na jeho správném fungování závisí zdraví celého člověka. Tlusté střevo může být zdrojem různých nemocí a to díky jeho překyselení, díky toxinům a plísním, které se v něm nacházejí.

Pokud chcete mít zdravý a funkční imunitní systém, neměli byste podceňovat stav vašich střev. Věřte, že nesprávné fungování střev a jejich překyselení může být zdrojem mnoha vašich problémů, o kterých byste si ani nepomysleli, že se střevy mohou souviset. Lidské střevo se okyseluje a zanáší škodlivinami ze špatné stravy a pitím nekvalitních nápojů.

Pokud chcete svým střevům ulevit, měli byste vyzkoušet parní lázně nebo suchou saunu. Vaším střevům pomůže strava bohatá na vlákninu jako například ovoce, zelenina, luštěniny, obiloviny, atd. Do svého jídelníčku můžete také zařadit Omega-3 mastné kyseliny, které se nachází v mořských rybách nebo je můžete koupit v lékárně.

Na Internetu naleznete mnoho „zaručených“ návodů, které vám zlepší zažívání a vyčistí střeva během velmi krátké doby. Pokud skutečně chcete svým střevům ulevit a odkyselit nejen je, ale celý váš organismus, následujte prosím